Profesionálne Horúcej Tváre Parník Nano Hmly Hlboko Čistiaci Prípravok Na Tvár Pare Krásy Zariadenie Tváre Tepelnej Postrekovač Hydratačná Nástroj 49
€31.23 €16.87

Profesionálne Horúcej Tváre Parník Nano Hmly Hlboko Čistiaci Prípravok Na Tvár Pare Krásy Zariadenie Tváre Tepelnej Postrekovač Hydratačná Nástroj 49

1 Recenzie | Napísať recenziu
  • Dostupnosť:Skladom
  • Kód Výrobku:i5996

Profesionálne Horúcej Tváre Parník Nano Hmly Hlboko Čistiaci prípravok na Tvár Pare Krásy Zariadenie Tváre Tepelnej Postrekovač Hydratačná Nástroj 49 Poznámka : 1) s Cieľom zabezpečiť bezpečnosť, vzdialenosť medzi postrekovač, a užívateľ musí byť viac ako 20 cm. 2), Aby sa zabránilo nebezpečenstvu rozprašovanie vody, žiadna medicína drop alebo esenciálny olej môže byť priamo spadol do vodnej nádrže. 3) Vykonať odpojenie DC a rozobrať tváre parník pred čistením. 4) nepoužívajte vysávač, ktorý je ostrý, žieravé, prchavé, a ďalšie. 5) Tento produkt sa používa len na domácej zdravotnej starostlivosti, nie je vhodná pre komerčné použitie.

Funkcia:

【Rýchlo Teplo] vyzýva Inovované rýchlo vykurovacej technológie prijaté zabezpečuje 30s rýchle striekanie, veľké množstvo sprej účinne preniknúť do pokožky, pre hydratáciu. 【Bezpečný a Odolný Dizajn] vyzýva Vysokej teplote odolný ABS materiál ponúka dlhú životnosť, bell-dizajn v tvare postrekovač, môže sa účinne brániť vody z triešti. 【Používateľov Priateľský Dizajn] vyzýva Vody off auto power-off prevádzky a protišmykové dno zaistenie bezpečnosti a účinnosti, jedného tlačidla design na okamžitú prevádzku, kompaktný a štýlový vzhľad je to nádherný dekorácie rovnako. 【Všetko v Jednom Tváre Parník] vyzýva Pomoc v hydratačné a hydratáciu. Tiež skvelé pre stav kože zlepšenie, ovládanie olej, odstránenie blackhead a vrásky a viac. 【Inovatívny Dizajn pre Pohodlie] vyzýva Nano hmly, ktorý je jemné a hladké pre lepšiu starostlivosť o pleť, odnímateľný postrekovač tryskou pre jednoduché čistenie.

Pomocou krokov:

1) Položte zariadenie na rovný. 2) Otvorte prachu spp. 3) Doplniť vodu do vodojemu, a úzkej spp. 4) Pripojenie napájania, stlačte tlačidlo štart striekania. 5) Po použití, prosím prázdny vody vo vnútri, akonáhle sa voda ochladí.

Nasledujúce ľudia by sa nemali používať:

1) Ženy počas tehotenstva alebo menštruácie. 2) Alergie davu, kožné ochorenia, atopický ekzém alebo citlivú pokožku a silné spálenie. 3) Kožné lézie, ekzém, opuchy davu. 4) Deti a ľudí, ktorí nie sú schopní normálne zmysel alebo inteligencie.

Špecifikácia:

Materiál: ABS Napätie: 100-240V 50/60HZ Výkon: 280W Nádrž na vodu, kapacita: 110ml Výstroj: jednotný výstroj Dĺžka kábla: 100 cm±3 cm Položka veľkosť: 17.3x12.8 cm

Obsah balenia:box Balenie s

1 x tváre parník 1 x meranie sklo 1 x lievik 1 x užívateľská príručka

Štítky: nano vlasy parník stroj, parný kúpeľ, mister riasy, olej postrekovač, tváre parník, profesionálny parný styler, nano rozprašovač vírus, varná doska pary, Face Spray, mister.

  • Druh: tváre parník
  • no logo: Podpora Klesá
  • Zdroj Napájania: elektrické
  • Číslo Modelu: MR468-49
  • Názov Značky: CkeyiN
  • Komoditné Certifikácie Kvality: ce
Doplňujúce údaje