Dotykový Panel Pre Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD L22A AL10 TL10 Dotykový Displej Česť 9lite Digitalizátorom. Snímača Sklo FPC Flex Kábel
€5.71 €5.43

Dotykový Panel Pre Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD L22A AL10 TL10 Dotykový Displej Česť 9lite Digitalizátorom. Snímača Sklo FPC Flex Kábel

1 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:i880

Dotykový Panel Pre Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD-L22A LLD-AL10 LLD-TL10 Dotykový Displej Česť 9lite Digitalizátorom. Senzor Sklenený Dotykový displej S FPC Flex Kábel

Veľkoobchod : 10pcs/Set viac ako 30% zľavu, ako jeden nákup,Podpora zmiešané farby nákup.

Kliknite na obrázok nižšie :

☞☞☞☞☞☞Upozornenie : Pls vyskúšať, ako si nainštalovať ho na vašom telefóne,alebo nebudeme akceptovať akýkoľvek spor, po.

Po tom, ako dostanete položky,mali by ste radšej neinštalujte pred testom,môžete odkaz na základnej doske a test prvý, uistite sa, že to funguje perfektne. ak nie ste dobrý v výmena LCD,odporúčame vám vyhľadať odbornú údržbu osoba, vymeňte ho.

Upozornenie:

1.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a je potrebné mať viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo nám pošlite e-mail. Nástroj je nanajvýš rovnaký ako počet obrazoviek. 2.Prosím, kontaktujte nás na prvý za akékoľvek problémy, odpovieme vám čo najskôr. 3.môžete povedať s nami, alebo zanechať odkaz na objednávke, ak máte akékoľvek iné potreby,zašleme ako rovnaký, ak máme sľúbil, že na vás. 4.Ak nie je možné použiť po tom, ako dostanete a testované, prosím, nebojte sa,môžete nám okamžite namiesto dovolenky, negatívna spätná väzba,dáme vám o spokojní riešenie, akonáhle je to možné.

Nižšie uvedené Podmienky Sú V Záručnej:(potreba video a foto dôkaz)

(1).keď dostanete balík a balík bol poškodený.nechcem podpísať balíka. (2).Zistíte, že položka je poškodený, keď ste openning zásielky.zobraziť späť na lcd,máme logo na zadnej strane. (3).Zistíte, že položka nie je práca, keď ste testovanie,a ste nemali inštalovať. (4).Vás dostať zlé farby alebo modely. (5).Ste nedostali položky.

Nižšie Uvedené Podmienky Nie Sú V Záručnej:

(1).Ste si otestovať položky predtým, ako ho nainštalovať. (2).Č-práca alebo poškodený z dôvodu nesprávnej inštalácie. (3).Máte použiť položky. (4).Ste nedostali balík, pretože ste zanechali nesprávnu adresu alebo telefónne číslo.

(5).Produkt vyššia záručná doba---3 Mesiacov. Produkty poškodené v dôsledku ľudských dôvodov nie sú kryté zárukou.

Popis:

1.Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom..

2.Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané, poškodené Dotykový Displej Digitalizátorom. .

3.S Pôvodnou Digitalizátorom. Sklo, Č Mŕtvy Pixel, Veľké Kvality v Sklade.

4.Všetky prístroje sú otestované po jednej pred odoslaním a 100% funguje dobre.

5.Zabalený bezpečne v bubline.

Balenie Obsahuje:

1pcs * Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom..

Priateľské Pripomienka:

1.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a je potrebné mať viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo nám pošlite e-mail. Nástroj je nanajvýš rovnaký ako počet obrazoviek. 2. Prosím, dovoľte malé farebné variácie pre rôzne nastavenie zobrazenia. 3. Skontrolujte prosím váš model telefónu opatrne, aby sa zabránilo nákup chyby.

Vďaka za váš nákup,s pozdravom.

Štítky: obvod tlač, dexp ixion ml250, ipod touch puzdro, lld l31, česť 9n dotykový displej, fpc xiao, mi a2 lite červená obrazovka, xoimi mi a2 lite obrazovke, konektor fpc, iu telefón prípade.

 • Po službe: Po jednom, po-servis
 • farba: Čierna / Biela / Modrá / Šedá
 • Kontrola Kvality : Testované aj pred doprava
 • manipulácia čas: Loď sa v rámci 24.
 • Vhodné Pre: Pre huawei honor 9 lite
 • Názov Značky: OTOZISON
 • Kompatibilné Značky: Huawei
 • Model výrobku: Ponúkame všetky druhy náhradné diely pre mobilné telefón
 • Číslo Modelu: LLD-L31 LLD-L22A LLD-AL10 LLD-TL10
 • Druh: Dotykový Displej Digitalizátorom. Panel
 • Displej: ≥5"
Doplňujúce údaje