Meike MK-910 MK910 i-TTL 1/8000s HSS Sync Master & Slave Blesk pre Nikon Speedlight SB-910 SB-900 D7500 D810 D750 D500 D5 D4 D4s
€83.35 €68.35

Meike MK-910 MK910 i-TTL 1/8000s HSS Sync Master & Slave Blesk pre Nikon Speedlight SB-910 SB-900 D7500 D810 D750 D500 D5 D4 D4s

1 Recenzie | Napísať recenziu
 • Dostupnosť:Skladom
 • Kód Výrobku:i98

Meike MK-910 MK910 i-TTL 1/8000s HSS Sync Master & Slave Blesk pre Nikon Speedlight SB-910 SB-900 D7500 D810 D750 D500 D5 D4 D4s

Produkty Pokyny:

Na MK910 je vysokovýkonný CLS-kompatibilné speedlight s veľkým sprievodca číslom 42(ISO 100/M)(111.5/157.5 ft.)(pri 35mm zoom pozíciu v Nikon formátu FX s štandardné osvetlenie vzor)

V kombinácii s CLS-kompatibilný fotoaparát, MK910 môžu jednoducho vykonávať rozličné typy flash operácie, ako sú I-TTL auto blesk a bezdrôtového pripojenia viacerých bleskov.

Tri typy osvetlenia vzory(štandard, center-weighted a dokonca aj) sú k dispozícii na zápas rôzne streľba preferencie.

Power zoom funkcia automaticky upraví priblíženie pozíciu na zápas objektív ohnisková vzdialenosť od 18 mm do 180 mm. Keď vstavaný široký-flash adaptér sa používa, alebo difúzne dome je pripojený, zoom pozícia je automaticky nastavená na zápas širokouhlý objektív s oveľa kratšia ohnisková vzdialenosť.

Bounce flash, alebo zblízka bleskom môže byť ľahko vykonať,

Vlastné funkcie sú poskytované umožňujú rôzne nastavenia.

HLAVNÉ FUNKCIE -I-TTL v režime monitor pre-záblesky sú vystrelil na všetky časy. Predmet je správne vystavené svetlo z blesku osvetlenie a expozície je menej ovplyvnené okolitého svetla. -Pokročilé bezdrôtové osvetlenie, s pokročilé bezdrôtové osvetlenie, bezdrôtové viacerých flash prevádzky v TTL (i-TTL režim), môže byť vykonaná s CLS-kompatibilný digitálny SLRs. V tomto režime môžete rozdeliť diaľkové flash jednotiek do troch skupín a kontrolovať výkon blesku nezávisle pre každú skupinu, rozširuje svoj sortiment kreatívnych viac-streľba flash techniky. -AF-assist osvetľovač, v autofokus prevádzky, MK910 emituje AF-Assist osvetlenie, ktoré zodpovedá širšie AF oblasti CLS-kompatibilné fotoaparáty. S fotoaparáty podporujúce túto funkciu, automatické zaostrovanie na fotografovanie pri slabom osvetlení je možné aj vtedy, ak fotoaparátu zaostrenia (oblasť zaostrenia) sa zmeniť.

BLESK REŽIMY A FUNKCIE NA MK910 i-TTL režim, fotoaparát ovláda MK910 je flash výstupnú úroveň tak, že meria svetlo odráža od témy, keď MK910 požiare série monitor pre-bliká. Auto FP High-Speed Sync, high-speed blesk, synchronizácia na kompatibilného fotoaparátu najvyššiu rýchlosť uzávierky je možné. To je užitočné, keď chcete použitie širšej clony na dosiahnutie hĺbkou do rozostrenie pozadia. FV Lock (Flash Hodnota Zámok), Flash hodnotu, alebo "FV") je suma osvit za predmet. Pomocou FV Lock s kompatibilnými fotoaparátmi, môžete zamknúť v príslušnom osvit na hlavný predmet. Tento osvit je zamknutá, aj keď zmeníte clony, alebo zloženie, alebo zoom objektív a von. Manuálny režim blesku, podľa nastavenia clony a flash úroveň výstupu, môžete manuálne nastaviť expozíciu a vzdialenosť k objektu. Opakovanie režim blesku, na MK910 požiare opakovane vytvoriť stroboscopic viac-vystavenie účinkom. Operácia je užitočné pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov. Bounce flash, tým sklopná alebo otočením flash hlavu, môžete odraziť svetlo vypnuté stropu, na stenu, aby odrazeného svetla. Close-up s bleskom, zblízka bleskom možno dosiahnuť s pomocou vstavaného široký-flash adaptér a flash hlavu s názvom dole. Výkon blesku úrovni compensation/kompenzácia expozície, flash výstupná úroveň kompenzácie sa vykonáva úpravou flash úroveň výstupu pre flash osvetlený predmet len. Kompenzácia expozície vykonáva úmyselne úprava správnu expozíciu o úpravu oboch predmetu a pozadia expozície. Bezdrôtové pripojenie viacerých flash, vopred bezdrôtové osvetlenie. V tomto režime môžete rozdeliť diaľkové flash jednotiek do troch skupín a nastavte režim blesku a flash výstupná úroveň kompenzácie hodnoty samostatne pre každú skupinu rovnako ako master flash jednotky.

FUNKCIE, KTORÉ SÚ NASTAVENÉ NA FOTOAPARÁT

Pomalá synchronizácia blesku je kontrolované na pomalá rýchlosť uzávierky na získanie správnej expozície, na oboch hlavného predmetu a pozadia pri zhoršených svetelných situáciách.

ZADNÉ-OPONA SYNCHRONIZÁCIA BLESKU

Zadné-opona synchronizácia blesku vytvára obraz, v ktorom blur z pohybujúceho sa objektu sa objaví za predmet a nie je v prednej časti. V tomto režime flash požiare tesne pred zadný záves začína blízko.

PODPORA FUNKCIE

Power zoom funkcia, automaticky upraví priblíženie pozíciu, aby zodpovedali ohnisková.

Nastavenie citlivosti ISO, citlivosť ISO sa automaticky nastaví na základe informácií z fotoaparátu.

Test streľby, môžete overiť, či predmet dostane správnu expozíciu prostredníctvom skúšobnej streľby MK910.

Modelovanie osvetľovač, predtým, než v skutočnosti snímania môžete skontrolovať osvetlenie a tiene cast na predmet.

MK900 STAUS A NASTAVENIE FUNKCIE

Vlastné nastavenie, rôzne nastavenia môžete byť pri kontrole stavu na LCD panel.

Pohotovostnom režime funkciu, táto funkcia automaticky prepne MK900 v pohotovostnom režime, aby sa šetrila energia batérie.

Kontinuálne blesku, MK910 požiare neustále synchronizované so nepretržitého snímania.

Termálne cut-out, táto funkcia chráni MK910 z vysoké prevádzkové teploty. Ak je teplota jednotky stúpa na určitú úroveň, MK910 sa prepnúť na ochranný režim.

BLESK REŽIMY A FUNKCIE

Informácie získané monitor pre-bliká a kontrola expozície informácií je integrovaná kamera automaticky upraviť flash úrovní výstupu. -TTL je odporúčané pre štandardné streľba situáciách. -Fotografovanie pomocou MK910 nastaviť v i-TTL v režime nájdete v časti "základné operácie" -I-TTL automatické vyvážené fill-flash mode a štandardný i-TTL v režime sú k dispozícii. Štandardný i-TTL, hlavným predmetom správne exponované bez ohľadu na to, jas pozadia. To je užitočné, keď chcete zvýrazniť hlavného predmetu.

Štítky: meike blesk nikon, xenónový blesk, svetlo, triopo ttl, xperia xzp, canon blesk, mk mt24, flash ttl, tt685, intel core i5 4690k, blesk nikon.

 • Zdroj Napájania: 4*AA alkalické batérie alebo AA NI-MH batérie
 • Veľkosť (Šxvxh): 200 x 78 x 58mm
 • Package: Áno
 • TTL: Áno
 • Displej: Áno
 • Hmotnosť: 405g
 • Číslo Modelu: MK-910
 • Kompatibilné Fotoaparátu Značky: NIKON
 • Farebná Teplota: 5600K
 • Názov Značky: Meike
 • Zdroj Svetla: Xenon
Doplňujúce údaje